1. Adoracja eucharystyczna z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę: oba nabożeństwa po Mszy Św. wieczornej.
 2. W czwartek /2 lutego/ przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromniczej. Msze Św. o godz. 7.00; 11.00; 16.00 i 18.00 – na każdej poświęcenie świec-gromnic. Uroczysta procesja w kościele z poświęconymi świecami o godz. 18.00. Taca na rzecz Sióstr Klarysek w Sandomierzu.
 1. W piątek /3 lutego/ wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika – na Mszach Św. dokonamy poświęcenia świec i jabłek oraz udzielimy specjalnego błogosławieństwa błażejowego. Osoby, które chciałyby przekazać jabłka do poświęcenia prosimy o osobisty kontakt.
 1. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela lutego.
  Chorych z Komunią św. odwiedzimy w I piątek i I sobotę /po wcześniejszym potwierdzeniu/.
  Adoracja eucharystyczna i spowiedź: w I czwartek po Mszy Św. o godz. 16.00; w I piątek od godz. 15.00. Kancelaria parafialna w I czwartek i piątek będzie nieczynna.
  Zmiana tajemnic różańcowych w niedzielę za tydzień o godz. 17.00.
 1. Trwają zapisy na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w Portugalii: wyjazd odbędzie się autokarem, w wakacje i będzie trwał 24 dni. Szczegółowe informacje w zakrystii. Dziękujemy za wparcie młodzieży w czasie kiermaszu ciast: łącznie młodzież uzbierała 3442,31 zł.
 2. Dziękujemy za udział, organizację i pomoc w przeprowadzeniu zimowiska w Zakopanem dla dzieci i młodzieży, które zakończyło się wczoraj. Msza Św. dziękczynna będzie 5 lutego o godz. 12.00.
 3. Dziękujemy za udział w samolotowej pielgrzymce do Rzymu, która zakończyła się w piątek. Msza Św. dziękczynna będzie 2 lutego o godz. 18.00.
 4. Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie ze Stalowej Woli zaprasza na VI Walentynkowy Dzień Małżeński połączony z ciekawymi prelekcjami oraz walentynkową zabawą. Szczegółowe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.
 5. Lektorem tygodnia został Karol Dul, starszym ministrantem tygodnia Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem tygodnia Karol Ciepliński i Miłosz Chajnowski, kandydatem tygodnia Wiktor Brodaczewski i Jakub Idec.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 11 osób. W najbliższą sobotę /o godz. 8.00/ prosimy o sprzątanie kościoła parafian z Pączka Gorzyckiego.
 1. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii składane na tace, przesyłane na konto czy przekazywane w kopertach w kościele z racji kolędy. Obecnie są one wsparciem dla prowadzonych prac w dzwonnicy.
 1. Tygodniki katolickie Gość Niedzielny, Niedziela, Gość Niedzielny Extra o Bożym Miłosierdziu są na stolikach w kościele. Zachęcamy do lektury.
 1. W minionym tygodniu odeszli od nas śp. Mirosław Stefański z ul. Por. Sarny 1, którego pogrzeb odbył w Goźlicach, śp. Jerzy Ozga z Motycza Poduchownego i śp. Janina Pelc z Pączka Gorzyckiego, której pogrzeb odbędzie się jutro. Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…
IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 stycznia 2023 r.
Przewiń do góry