1. 11 lutego w sobotę przypada wsp. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. Na Mszach Św. o godz. 7.00 i 18.00 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych oraz indywidualne błogosławieństwo eucharystyczne. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj o godz. 17.00.
 1. Adoracja eucharystyczna z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę: oba nabożeństwa po Mszy Św. wieczornej.
 2. Zapraszamy na parafialne nocne czuwanie u Matki Bożej na Jasnej Górze z 23/24 lutego /czwartek-piątek/. Wyjazd o godz. 16.00, powrót ok. godz. 8.00. Koszt 80 zł. wpłacamy przy zapisie. Zapisy w zakrystii. Kolejność zapisu decyduje o kolejności zajmowania miejsc w autokarze.
 1. Obok konfesjonału od strony zakrystii znajduje się pojemnik z wodą święconą. Zachęcamy do pobierania wody i jej używania.
 1. Zachęcamy do przekazywania makulatury na rzecz projektu misyjnego „Studnia dla Afryki”. Pojemnik na makulaturę znajduje się na parkingu przy domu parafialnym.
 1. W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania dla młodzieży przed bierzmowaniem: we wtorek: SP1 kl.8 o godz. 16.30; SP2 8a o godz. 17.00; w środę: SP2 8b o godz. 16.30; SP2 8c o godz. 17.00.
 2. Trwają zapisy na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w Portugalii: wyjazd odbędzie się autokarem, w wakacje i będzie trwał 24 dni. Szczegółowe informacje w zakrystii.
 3. Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie ze Stalowej Woli zaprasza na VI Walentynkowy Dzień Małżeński połączony z ciekawymi prelekcjami oraz walentynkową zabawą. Szczegółowe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.
 4. Lektorem tygodnia został Bartosz Piwowar, starszym ministrantem tygodnia Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski, kandydatem tygodnia Wiktor Brodaczewski
  i Jakub. Idec.
  Lektorem stycznia został Karol Dul, starszym ministrantem stycznia Maurycy Świergul, młodszym ministrantem stycznia Miłosz Chajnowski, kandydatem stycznia Jakub Idec.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 14 osób. W najbliższą sobotę /o godz. 8.00/ prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ul. Górka Plebańska i Wrzawska.
 1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy sfinansowaniu renowacji (oczyszczeniu, złoceniu) zabytkowej monstrancji, kielichów, paten i puszki: rodzicom, młodzieży i dzieciom jako dar ołtarza z okazji I Komunii Świętej i Bierzmowania w 2022 r. oraz licznym darczyńcom indywidualnym.
 1. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii składane na tace, przesyłane na konto czy przekazywane w kopertach w kościele z racji kolędy. Obecnie są one wsparciem dla prowadzonych prac w dzwonnicy Bardzo dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu dekoracji świątecznej: łącznie było 28 osób.
 1. Tygodniki katolickie Gość Niedzielny, Niedziela, Gość Niedzielny Extra o Bożym Miłosierdziu są na stolikach w kościele. Zachęcamy do lektury.
 1. W minionym tygodniu odszedł od nas śp. Michał Sztuka z ul. Sandomierskiej. Polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…
V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lutego 2023 r.
Przewiń do góry