1. Dzisiaj w naszej parafii odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin. Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył bp Krzysztof Nitkiewicz.
 1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj o godz. 17.00.
 1. W czwartek /6 stycznia/ przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego /Trzech Króli/. Msze św.
  w porządku niedzielnym, na których dokonamy poświęcenia kredy i kadzidła. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na misje. W tym dniu odbędzie w naszej parafii Orszak Trzech Króli według porządku:
  Król Kacper (kolor czerwony) – wymarsz -11:30 – krzyż na ul. Żwirki i Wigury
  Król Baltazar (kolor niebieski) – wymarsz – 11:30 – krzyż na ul. Słonecznej
  Król Melchior (kolor zielony) – wymarsz – 11:30 – SP1
  Zakończenie Orszaku wspólnym pokłonem Trzech Króli przy szopce i Eucharystią o godzinie 12:00.

  Zachęcamy, aby przebierać się za kolędników, rycerzy, panny dworskie, pasterzy, aniołów, a przede wszystkim za któregoś z Trzech Króli – pamiętając o przypisanym do każdej grupy kolorze. Zapraszamy do udziału w orszaku całe Rodziny.

 1. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek i piątek stycznia.
  Adoracja eucharystyczna i spowiedź I piątek od godz. 15.00.
  W I piątek kancelaria parafialna jest nieczynna.
  Chorych z Komunią św. odwiedzimy w I piątek lutego.
 1. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – kolędy. W ramach kolędy zapraszamy parafian na Mszę św. wieczorną i błogosławieństwo eucharystyczne. Terminarz modlitwy jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii /w zakładce ogłoszenia duszpasterskie/.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: było 5 osób. W najbliższą sobotę /8 stycznia/ o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Odlewników.
 1. Pan organista wykonuje dzisiaj po Mszy św. kolędę Adeste fideles.
 1. Lektorem tygodnia został Mateusz Piwowar, starszym ministrantem tygodnia Marek Michajłyszyn, młodszym ministrantem tygodnia Antoni Rusiak, kandydatem tygodnia Jan Rusiak.
  Lektorem grudnia został Mateusz Wójcik, starszym ministrantem grudnia Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem grudnia Antoni Rusiak, kandydatem grudnia Tobiasz Kosmala.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, kalendarz z Radomyśla znajdują się na stolikach za ławkami w środku kościoła. Jest także wydrukowana wersja ogłoszeń.
 1. W minionym tygodniu odeszli od nas: śp. Janina Trościńka i śp. Genowefa Kozioł z Motycza Poduchownego, śp. Arkadiusz Szaniawski z ul. 11 Listopada 6 oraz śp. Grażyna Respondek z ul. Tuwima, której pogrzeb odbędzie się we wtorek. Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 2 stycznia 2022 r.
Przewiń do góry