1. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  27 grudnia /poniedziałek/ – Święto św. Jana Apostoła – Msze św. z obrzędem poświęcenia wina
  28 grudnia /wtorek/ – Święto św. Młodzianków, męczenników
  1 stycznia /sobota/ – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi Msze św. w porządku niedzielnym
  Zmiana tajemnic różańcowych w niedzielę za tydzień /2 stycznia/ o godz. 17.00.
 1. W piątek /31 grudnia/ w ostatni dzień roku 2021 zapraszamy na Mszę św. wyjątkowo o godz. 16.00, która będzie połączona z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00 oraz nie będzie Mszy św. o godz. 24.00. W tym dniu kancelaria parafialna jest nieczynna.
  Bp naszej diecezji Krzysztof Nitkiewicz udzielił dyspensy na ten dzień od zachowania pokutnego charakteru oraz od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 1. Za tydzień w niedzielę /2 stycznia/ w naszej parafii odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin. Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył bp Krzysztof Nitkiewicz.
 1. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – kolędy. W ramach kolędy zapraszamy parafian na Mszę św. wieczorną i błogosławieństwo eucharystyczne. Terminarz modlitwy jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii /w zakładce ogłoszenia duszpasterskie/.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: było 9 osób. W najbliższy piątek /31 grudnia/ o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Sandomierskiej od nr 51 do końca.
 1. Pan organista wykonuje dzisiaj: Angielska kolęda Białe Boże Narodzenie.
 1. Lektorem tygodnia został Mateusz Wójcik, starszym ministrantem tygodnia Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem tygodnia Antoni Rusiak, kandydatem tygodnia Jan Rusiak.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, kalendarz z Radomyśla znajdują się na stolikach za ławkami w środku kościoła. Jest także wydrukowana wersja ogłoszeń.
 1. W minionym tygodniu odeszli od nas: śp. Jerzy Mordon z ul. 3 Maja 5 oraz śp. Zbigniew Lasota
  z ul. Działkowców 2, których pogrzeby odbędą się we wtorek. Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 26 grudnia 2021 r.
Przewiń do góry