1. Dzisiaj Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgicznie okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie wystrój świąteczny oraz śpiew kolęd pozostaje do 2 lutego.
  1. W tym roku nie ma tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – kolędy. W ramach kolędy zapraszamy parafian na Mszę św. wieczorną i błogosławieństwo eucharystyczne. Terminarz modlitwy jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii /w zakładce ogłoszenia duszpasterskie/.
  2. Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Primo oraz Orkiestry Dętej GOKu w Gorzycach pod batutą pana Krzysztofa Kapały. Koncert odbędzie się w naszym kościele 16 stycznia /niedziela za tydzień/ o godz. 17.00. W związku z koncertem nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Za utrudnienia przepraszamy.
  1. Spotkanie dla rodziców dzieci przed I Komunią św. za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00.
  1. Pan organista dzisiaj po Mszy św. wykonuje utwór kolędę walijską: Każdy dom świętości pełny.
  1. Bardzo dziękujemy za ofiary przekazywane na rzecz parafii: na tacę, indywidualnie czy też z racji wizyty duszpasterskiej-kolędy. Za tydzień w III niedzielę stycznia ofiary składane w kopertach będą przeznaczone na rzecz remontu domu parafialnego – spłatę zaciągniętych należności za wykonane prace.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: było 11 osób. W najbliższą sobotę /15 stycznia/ o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Piłsudskiego i Krzywej.
  1. Lektorem tygodnia został Mateusz Wójcik, starszym ministrantem tygodnia Filip Brodaczewski, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski, kandydatem tygodnia Filip Kułaga.
  1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, kalendarz z Radomyśla znajdują się na stolikach za ławkami w środku kościoła. Jest także wydrukowana wersja ogłoszeń.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 9 stycznia 2022 r.
Przewiń do góry