1. W najbliższym tygodniu wspominamy:
  25 października /poniedziałek/ – wsp. św. Jana Pawła II, papieża
  28 października /czwartek/ – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  Dzisiaj Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.
 1. Zapraszamy na wspólny różaniec w dni powszednie o godz. 17.15 a w niedziele o godz. 17.00.
 1. Zapraszamy na adorację eucharystyczną połączoną z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek po Mszy św. wieczornej oraz na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po różańcu.
 1. W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania grup duszpasterskich:
  Grupy gitarowej – poniedziałek o godz. 16.30; schola dziecięca – czwartek o godz. 16.00
  Ministranci czwartek o godz. 16.00; lektorzy – czwartek po Mszy św. wieczornej
  Oaza Dzieci Bożych – piątek o godz. 16.00; oaza młodzieżowa – piątek po Mszy św. wieczornej
  Grupa biblijna – środa po Nowennie; Legion Maryi – piątek po Mszy św.
 1. W najbliższym czasie odbędą się spotkania młodzieży z kl. 8 przygotowującej się do bierzmowania o godz. 16.30 w kościele: 8d środa, 8SP1 czwartek. Osoby, które nie mogły uczestniczyć w minionym tygodniu mogą dołączyć w/w terminach.
 1. 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się procesja na nasze cmentarze.
  W tym dniu razem z nami będą modlić się klerycy Wyższego Seminarium Duchownego z Sandomierza, którym przy kościele będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz naszego Seminarium.
 1. 2 listopada we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00; 7.30; 8.00 i 17.00 po której odbędzie się procesja na nasze cmentarze.
 1. Ks. Łukasz Sadłocha w ostatnim czasie wyraził bp. naszej diecezji pragnienie wyjazdu na misje do Zambii. Prośba otrzymała aprobatę z terminem ostatecznej decyzji na czas wakacji. Polecajmy w modlitwie ks. Łukasz na czas posługi w parafii oraz przygotowania do wyjazdu misyjnego.
 1. Dzisiaj z racji Niedzieli Misyjnej zbiórka do puszek na rzecz misji.
 1. Dziękujemy za przekazywane ofiary oraz owoce, warzywa i inne artykuły na rzecz parafii.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 18 osób. W najbliższym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła /w sobotę o godz. 8.00/ parafian z Pączka Gorzyckiego.
 1. Pan organista wykonuje dzisiaj: Polonez B-dur Fryderyka Chopina.
 1. Lektorem tygodnia został Maciej Michajłyszyn, starszym ministrantem tygodnia Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem tygodnia Antoni Rusiak. Gratulujemy.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny znajdują się na stolikach za ławkami w środku kościoła. Na stolikach jest także wydrukowana wersja ogłoszeń oraz karty do modlitwy wypominkowej za zmarłych w listopadzie.
 2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystiana Duszyka z Grecji, rodzinnie związany z naszą parafią. Polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 października 2021 r.
Przewiń do góry