1. W najbliższym tygodniu wspominamy:
  18 października /poniedziałek/ – Święto św. Łukasza, Ewangelisty. Dzień imienin ks. Łukasza oraz Patronalne Święto Służby Zdrowia
  19 października /wtorek/ – wsp. bł. ks. Jerzego Popiełuszko
  20 października /środa/ – wsp. św. Jana Kantego, prezbitera
  22 października /piątek/ – Święto rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu.
  Za tydzień Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.
 1. Zapraszamy na wspólny różaniec w dni powszednie o godz. 17.15 a w niedziele o godz. 17.00.
 1. Zapraszamy na adorację eucharystyczną połączoną z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek po Mszy św. wieczornej oraz na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po różańcu.
 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 1. W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania grup duszpasterskich:
  Grupy gitarowej – poniedziałek o godz. 17.00; schola dziecięca – czwartek o godz. 16.00
  Ministranci i Lektorzy czwartek o godz. 16.00
  Oaza Dzieci Bożych – piątek o godz. 16.00; oaza młodzieżowa – piątek po Mszy św. wieczornej
  Grupa biblijna – środa po Nowennie; Legion Maryi – piątek po Mszy św.
 1. Spotkanie dla dorosłych lektorów w środę po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym. Spotkanie będzie miało formę warsztatów logopetycznych i będzie prowadzone przez specjalistę w tej dziedzinie.
 1. W najbliższym czasie odbędą się spotkania młodzieży z kl. 8 przygotowującej się do bierzmowania o godz. 16.30 w kościele: wtorek 8a, środa 8b, czwartek 8c i po następnej niedzieli środa 8d, czwartek 8SP1. Gdyby, ktoś nie mógł przyjść na spotkanie ze swoją klasą może dołączyć do innej klasy.
 1. Za tydzień z racji Niedzieli Misyjnej zbiórka do puszek na rzecz misji.
 1. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii. Dzisiaj w III niedzielę października ofiary składane w kopertach zostaną przeznaczone na remont domu parafialnego – spłata należności za wykonane prace.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: 10 osób. W najbliższym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła /w sobotę o godz. 8.00/ parafian z Zalesia Gorzyckiego.
 1. Pan organista wykonuje dzisiaj: Preludium d-moll Jana Podbielskiego.
 1. Lektorem tygodnia został Mateusz Wójcik, starszym ministrantem tygodnia Wiktor Pasieczny, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski. Gratulujemy.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny znajdują się na stolikach za ławkami w środku kościoła. Na stolikach jest także wydrukowana wersja ogłoszeń oraz karty do modlitwy wypominkowej za zmarłych w listopadzie.
 1. W minionym tygodniu odeszli od nas śp. Wojciech Szczęsny z Pączka Gorzyckiego, śp. Zdzisław Tarłowski z działek z Ogrodów Działkowych i śp. Julian Trościński z Motycza Poduchownego, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek. Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 października 2021 r.
Przewiń do góry