1. W najbliższym tygodniu wspominamy:
  1 listopada /poniedziałek/ – Uroczystość Wszystkich Świętych
  2 listopada /wtorek/ – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  4 listopada /czwartek/ – wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa.
 1. Zapraszamy na wspólny różaniec dzisiaj o godz. 17.00. Od 3 listopada różaniec za zmarłych z modlitwą wypominkową w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.00.
 1. 1 listopada/poniedziałek/ w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się procesja na nasze cmentarze.
  W tym dniu razem z nami będą modlić się klerycy Wyższego Seminarium Duchownego z Sandomierza, którym przy kościele będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz naszego Seminarium.
 1. 2 listopada /wtorek/ we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00; 7.30; 8.00 i 17.00 po której odbędzie się procesja na nasze cmentarze. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 1. Decyzją Papieża Franciszka odpust zupełny za zmarłych można uzyskać przez cały listopad, nawiedząjąc pobożnie cmentarz, modląc się za zmarłych i przyjmując w najbliższym możliwym czasie Komunię św. Chorzy, będący w kwarantannie mogą uzyskać odpust podejmując zadania duchowo.
 2. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela listopada.
  Adoracja eucharystyczna i spowiedź w I czwartek i piątek od godz. 15.00.
  Chorych odwiedzimy z Komunią św. w I piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
  W I piątek kancelaria parafialna jest nieczynna.
  Zmiana tajemnic różańcowych z modlitwą za zmarłych niedzielę za tydzień o godz. 17.00.
 1. Zapowiadamy i zapraszamy na koncert patriotyczny „Dla Niepodległej…” 11 listopada o godz. 16.00 w kościele.
 1. Dziękujemy za ofiary oraz owoce, warzywa i inne artykuły przekazane na rzecz parafii. Dziękujemy również za przekazane chryzantemy do wystroju kościoła oraz na groby kapłanów.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 21 osób. W najbliższym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła /w sobotę o godz. 8.00/ parafian z ul. Górki Plebańskiej oraz Wrzawskiej.
 1. Pan organista wykonuje dzisiaj: Sonata Facile W. A. Mozarta.
 1. Lektorem tygodnia został Bartosz Piwowar, starszym ministrantem tygodnia Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski. Gratulujemy.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny znajdują się na stolikach za ławkami w środku kościoła. Na stolikach jest także wydrukowana wersja ogłoszeń oraz karty do modlitwy wypominkowej za zmarłych w listopadzie.
 1. W minionym tygodniu odeszli: śp. Zygmunt Karaś z ul. 11 Listopada 10 i śp. Janina Sułkowska-Sokół z ul. 11 Listopada 2, której pogrzeb odbędzie się w środę. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 października 2021 r.
Przewiń do góry