1. W najbliższym tygodniu wspominamy:
  13 października /środa/ – wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Dzień imienin bpa seniora Edwarda Frankowskiego
  15 października /piątek/ – wsp. św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła
  16 października /sobota/ – wsp. św. Jadwigi Śląskiej. Dzień wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II (1978).
 1. Zapraszamy na wspólny różaniec w dni powszednie o godz. 17.15 a w niedziele o godz. 17.00.
 1. Zapraszamy na adorację eucharystyczną połączoną z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek po Mszy św. wieczornej oraz na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po różańcu.
 1. W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania grup duszpasterskich:
  Grupy gitarowej – poniedziałek o godz. 16.45; schola dziecięca – czwartek o godz. 16.00
  Ministranci i Lektorzy czwartek o godz. 16.00.
  Oaza Dzieci Bożych – piątek o godz. 16.00; oaza młodzieżowa – piątek po Mszy św. wieczornej
  Grupa biblijna – środa po Nowennie; Legion Maryi – piątek po Mszy św.
 1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 1. W czwartek /14 października/ przypada Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela. Polecajmy w modlitwie wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.
 1. W piątek /15 października/ przypada Dzień Dziecka Utraconego. Polecajmy w modlitwie rodziny i rodziców, którzy utracili swoje dzieci przed ich urodzeniem.
 1. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii. Za tydzień w III niedzielę października ofiary składane w kopertach zostaną przeznaczone na remont domu parafialnego – spłata długu za wykonane prace. Dziękujemy za przekazane kwiaty do kościoła /4 rodziny/.
 1. Dzisiaj z racji Dnia Papieskiego ogólnopolska zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła na rzecz dzieci i młodzieży Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: 10 osób. W najbliższym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła /w sobotę o godz. 8.00/ parafian z ul. Chopina, Moniuszki, Krasickiego, Tuwima, Brzechwy, Reja, Leśmiana. Kwiaty do kościoła można przynieść w piątek wieczorem lub w sobotę rano.
 1. Pan organista wykonuje dzisiaj: Serenada G-dur cz. I, Wolfganga Amadeusza Mozarta.
 1. Lektorem tygodnia został Maciej Michajłyszyn, starszym ministrantem tygodnia Marek Michajłyszyn, młodszym ministrantem tygodnia Maurycy Świergul. Gratulujemy.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny znajdują się na stolikach za ławkami w środku kościoła. Na stolikach jest także wydrukowana wersja ogłoszeń oraz karty do modlitwy wypominkowej za zmarłych w listopadzie.
 1. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Janina Puto z ul. Zagłody. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 października 2021 r.
Przewiń do góry