1. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem i adoracją Najświętszego Sakramentu połączone ze zmianą tajemnic różańcowych dzisiaj o godz. 15.00.
 1. Adoracja eucharystyczna połączona z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym jutro /poniedziałek/ po Mszy św. wieczornej.
 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej.
 1. W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania młodzieży przygotowującej do bierzmowania z klas 8. Spotkanie w formie zdalnej o godz. 19.00: 8a – wtorek; 8b – środa; 8 SP1 – czwartek.
 1. W internecie na kanałach naszej parafii zostanie dzisiaj udostępniony utwór „Jesteś cały Miłosierdziem” w wykonaniu scholi „Młodzi Duchem”. Dziękujemy wszystkim za udział w tym dziele: wykonawcom oraz opiekunom i zachęcamy do obejrzenia oraz udostępniania.
 1. Zachęcamy do przekazywania makulatury na rzecz projektu misyjnego „Studnia dla Afryki”. Pojemnik na papier jest na parkingu pomiędzy domem parafialnym a kościołem.
 1. Pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz dystansie społecznym. Zgodnie z rozporządzeniami wewnątrz kościoła może być 1 os. na 20 m². Dziękujemy za przekazane środki do dezynfekcji oraz maseczki które są przy każdym wejściu do kościoła.
 1. KUL zaprasza na Dni Otwarte na uczelni. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
 1. Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności, który jest obowiązkowy dla wszystkich osób mieszkających w Polsce. Pamiętajmy o tym obowiązku. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
 1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii oraz remontu domu parafialnego. Za tydzień w III niedzielę kwietnia ofiary składane z kopertach będą przeznaczone na rzecz remontu. Bóg zapłać.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj z ul. Zakole 4 było 3 osoby. W najbliższą sobotę o godz. 8.00 prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ul. Zakole 6 nr 1-40.
 1. Pan organista wykonuje dzisiaj utwór Misericordias Domini Jana Botora.
 1. Lektorem tygodnia został Ksawery Świergul, starszym ministrantem tygodnia Maciej Michajłyszyn, młodszym ministrantem tygodnia Antoni Rusiak. Gratulujemy.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny są do nabycia w zakrystii. Jest również do nabycia 100 stronicowy Gość Niedzielny EXTRA o św. Józefa.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11 kwietnia 2021 r.
Przewiń do góry