Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela zwykła Świętej Rodziny – 29 grudnia 2019 r.

1. Adoracja eucharystyczna zakończona indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym jutro w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

2. We wtorek  /31 grudnia/ w ostatni dzień roku 2019 zapraszamy na Mszę św. wyjątkowo o godz. 16.00, która będzie połączona z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00 oraz nie będzie Mszy św. o godz. 24.00.

3.W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
1 stycznia /środa/ – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze św. w porządku niedzielnym
2 stycznia /czwartek/ – wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjaznu, biskupów i doktorów Kościoła.

4. Trwa wizyta duszpasterska /kolęda/, kiedy wspólnie prosimy Boga o błogosławieństwo dla rodzin w domach i mieszkaniach naszych parafian. Zachęcamy do obecności wszystkich członków rodziny.
W czasie wizyty duszpasterskiej księża nie przyjmują ofiar w domach – można je składać w kościele na tacę w kopercie. Porządek kolędy:
30 grudnia 2019 – poniedziałek od godz. 9.00 – ul. Przybyłów, Brzozowa, Sienkiewicza, Chopina, Prusa, Konopnickiej, Plenerowa, Kochanowskiego, Norwida.
31 grudnia 2019 – wtorek od godz. 9.00 – ul.Krasickiego, Tuwima, Moniuszki, Dąbrowskiej, Słowackiego, Leśmiana, Mickiewicza, Reja, ks. Osetka, Odlewników.
2 stycznia 2020 – czwartek od godz. 15.30 – ul. Zakole 2 i 4.
3 stycznia 2020 – piątek od godz. 15.30 – ul. Zakole 6 i ul. Akacjowa.
4 stycznia 2020 – sobota od godz. 9.00 – ul. Szkolna, Kwiatowa, Zielona, Stawowa, Kręta, Pańska.

5. Z racji wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna jest czynna tylko bezpośrednio po Mszach św. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

6. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela stycznia.
Adoracja eucharystyczna w I czwartek i I piątek od godz. 17.00.
Spowiedź w I czwartek i I piątek rano od godz. 6.30 oraz popołudniu od godz. 17.00.
Zmiana tajemnic różańcowych w niedzielę za tydzień /5 stycznia/ o godz. 17.00.

7. Zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli /6 stycznia/. Szczegóły podamy za tydzień.

8. Zapraszamy na Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu naszych dzieci i młodzieży w domu parafialnym w niedzielę za dwa tygodnie  o godz. 17.00.

7. Przypominamy, że wyjazd na Noworoczny Koncert Gala Wiedeńska w Dworze Dwikozy jest w najbliższą sobotę o godz. 18.00 z parkingu przy kościele.

8. Informujemy, że zapisy na autokarową pielgrzymkę do Włoch są już tylko na listę rezerwową. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.

9. Zapraszamy na film pt. „CHLEB Z NIEBA” w kinie WRZOS MDK w Stalowej Woli w niedzielę 12 stycznia o godz. 14.15. Cena biletu 10 zł. Bilety w zakrystii.

10. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół /8 osób/. Prace porządkowe w najbliższą sobotę i następny wtorek /5 i 7 stycznia/ o godz. 8.00 prosimy, aby podjęli parafianie z ul. 11 Listopada 8/51-70 i ul.11 Listopada 10/1-10.

11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich /wydania świąteczne/, które można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli.

12. Ogłoszenia w wydrukowanej formie są na stolikach w kościele natomiast w wersji elektronicznej na stronie internetowej parafii.

13. W minionym tygodniu odszedł od nas śp. Ryszard Gniewek z ul. Zakole 10, którego pogrzeb odbędzie się jutro. Polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie… iu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…