1. Trwamy w Oktawie Wielkanocnej, kiedy każdy z dni ma rangę Uroczystości. Z tej racji w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Jutro 2 kwietnia przypada 19 rocz. śmierci św. Jana Pawła II. Dziękujmy Bogu za tak wielkiego orędownika Bożych spraw na ziemi.
  1. Nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia każdego dnia po Mszy Św. wieczornej. Za tydzień nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 będzie wyjątkowo połączone ze zmianą tajemnic różańcowych – z racji I niedzieli kwietnia.
  1. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela kwietnia.
    Adoracja eucharystyczna i spowiedź: w I czwartek i I piątek wyjątkowo od godz. 17.00.
    Kancelaria parafialna w I czwartek i I piątek będzie nieczynna.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: było 17 osób chętnych. W najbliższym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Brzozowej, Plenerowej, Prusa, Konopnickiej, Kochanowskiego, Norwida, Dąbrowskiej, Słowackiego, Mickiewicza.
  1. Bardzo dziękujemy za przekazane dary świąteczne na plebanię i do kościoła. Msza św. za strażaków będzie 5.05 o godz. 9.00, za mieszkańców z Pączka Gorzyckiego 14.04 o godz. 9.00, z Zalesia Gorzyckiego 21.04 o godz. 9.00 i z Motycza Poduchownego 28.04 o godz. 9.00.
    Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli z pomocą w czasie przygotowań do świąt oraz posługiwali w liturgii w tym czasie.
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 1 kwietnia 2024 r.