1. Zapraszamy na adorację eucharystyczną połączoną z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek oraz na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę: oba nabożeństwa są po Mszach Św. wieczornych.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
    Adoracja Eucharystyczna w każdy czwartek o godz. 17.30 – w intencji powołań kapłańskich i o świętość kapłanów. Zapraszamy szczególnie do modlitwy osoby z dzieła „Margaretka”.
    Droga krzyżowa w każdy piątek: godz. 17.00 i 19.00 (kancelaria jest czynna w godz. 16.00-16.45).
    Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.00.
  1. W najbliższym tygodniu przypada I piątek, sobota i niedziela marca.
    Chorych z Komunią Św. odwiedzimy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
    Adoracja eucharystyczna i spowiedź: w I piątek od godz. 15.00.
    Kancelaria parafialna w I piątek będzie nieczynna.
    Zmiana tajemnic różańcowych w niedzielę za tydzień o godz. 17.00.
  1. Zapraszamy na pielgrzymkę do południowej Hiszpanii – przepięknej Andaluzji w terminie „długiego weekendu majowego” 30.04-7.05.2024. Jest cały czas możliwość zapisania i udziału. Szczegółowe informacje o pielgrzymce są dostępne na stronie internetowej parafii i tablicy ogłoszeń.
  1. Lektorem tygodnia został Bartosz Nagórny, starszym ministrantem tygodnia Maurycy Świergul, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 8 osób. W najbliższą sobotę o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z bloku ul. Działkowców 2/31-65.
  1. Dzisiaj ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”.
  1. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Maria Radziszewska ul. Zakole 10. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 lutego 2024 r.