1. Trwamy w Oktawie Wielkanocnej, kiedy każdy z dni ma rangę Uroczystości. Z tej racji w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia każdego dnia w ciągu tygodnia po Mszy Św. wieczornej. Za tydzień nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem i adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00.
  1. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w najbliższy czwartek 13 kwietnia o godz. 18.00, którego udzieli bp Krzysztof Nitkiewicz. Spotkanie organizacyjne dla młodzieży w środę: Msza Św. o godz. 18.00, nowenna i spotkanie.
  1. Przypominamy, że wyjazd na dwudniową pielgrzymkę do Wadowic, Oświęcimia, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Krakowa – Łagiewniki jest w najbliższą sobotę 15 kwietnia o godz. 6.00. Prosimy o uregulowanie należności za pielgrzymkę.
  2. W zakrystii są do nabycia nowe egzemplarze książki naszego ks. Łukasza pt. „ Spowiedź dziś”.
  1. Lektorem tygodnia został Bartosz Piwowar, starszym ministrantem Filip Brodaczewski, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski, kandydatem tygodnia Wiktor Brodaczewski.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: było 17 osób chętnych. W najbliższym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła rodziców i młodzież bierzmowaną.
  1. Bardzo dziękujemy za przekazane dary świąteczne na plebanię i do kościoła. Msza św. za strażaków będzie 4.05 o godz. 18.00, za mieszkańców Pączka Gorzyckiego 26.04 o godz. 18.00. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli z pomocą w czasie przygotowań do świąt oraz posługiwali w liturgii w tym czasie. Za tydzień z racji III niedzieli miesiąca ofiary składane w kopertach będą przeznaczone na prace w dzwonnicy.
  1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Gościa Niedzielnego Extra o znakach Bożej męki są na stolikach w kościele. Zachęcamy do lektury.
  1. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Halina Woźniak z ul. Działkowców 4, której pogrzeb odbędzie się jutro. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 10 kwietnia 2023 r.