1. Dzisiaj niedzielą Bożego Miłosierdzia rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem i adoracją Najświętszego Sakramentu dzisiaj o godz. 15.00.
  1. W zakrystii jest do nabycia książka naszego ks. Łukasza pt. „Spowiedź dziś”. Zapraszamy.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: rodzicom młodzieży bierzmowanej. W najbliższym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła parafian z Motycza Poduchownego (cała część wewnętrzna: od krzyża w do jeziora: drogi wewnętrzne).
  1. Bardzo dziękujemy za ofiary na rzecz parafii oraz za kwiaty do kościoła nowożeńcom i młodzieży bierzmowanej. Dzisiaj z racji III niedzieli miesiąca ofiary składane w kopertach są przeznaczone na prace w dzwonnicy.
  1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Gościa Niedzielnego Extra o znakach Bożej męki są na stolikach w kościele. Zachęcamy do lektury.
  1. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Zofia Kaczor z ul. Przybyłów. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 16 kwietnia 2023 r.
Przewiń do góry