1. W najbliższym tygodniu wspominamy:
    24 stycznia /poniedziałek/ – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
    25 stycznia /wtorek/ – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
    26 stycznia /środa/ – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
    28 stycznia /piątek/ – św. Tomasz z Akwinu.
  1. Dzisiaj obchodzimy odpust św. Franciszka Salezego przeniesiony z dn. 24 stycznia. Główna Suma Odpustowa o godz. 12.00. Kazanie odpustowe przez całą niedzielę wygłosi gwardian klasztoru OO. Kapucynów ze Stalowej Woli-Rozwadowa O. Paweł Smoła.
  1. W poniedziałek zapraszamy na adorację eucharystyczną połączoną z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym a w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W najbliższym czasie odbędą się spotkania młodzieży z kl. 8 przygotowującej się do bierzmowania o godz. 16.30 w domu parafianym: środa 8d, czwartek 8SP1. Gdyby, ktoś nie mógł przyjść na spotkanie ze swoją klasą może dołączyć do innej klasy.
  1. Pan organista wykonuje dzisiaj utwór: Zima Antonio Vivaldiego.
  1. Lektorem tygodnia został Mateusz Piwowar, starszym ministrantem tygodnia Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski, kandydatem tygodnia Jan Rusiak.
  1. Dziękujemy za ofiary przekazywane na rzecz parafii: na tacę, indywidualnie czy też z racji wizyty duszpasterskiej-kolędy.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: było 5 osób. W najbliższą sobotę /29 stycznia/ o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Jaśminowa, Krótka, Akacjowa, Wiśniowa.
  1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny znajdują się na stolikach za ławkami w środku kościoła. Jest także wydrukowana wersja ogłoszeń.
  1. W minionym tygodniu odeszli od nas: śp. Teresa Grzywacz z ul. Piłsudskiego, śp. Jadwiga Chudy z ul. Metalowców 2 oraz śp. Bogusława Płodowska z ul. Zielonej, której pogrzeb odbędzie się w czwartek. Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 stycznia 2022 r.