1. W najbliższym tygodniu wspominamy:
    13 listopada /poniedziałek/ – wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
    17 listopada /piątek/ – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
    18 listopada /sobota/ – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  1. Zapraszamy na adorację eucharystyczną w poniedziałek i na nowennę do MBNP w środę; oba nabożeństwa są po Mszach Św. wieczornych.
  1. Różaniec za zmarłych w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.00.
  1. Podsumowanie udziału dzieci w różańcu w październiku i przekazanie nagród odbędzie się dzisiaj na Mszy Św. o godz.12.00.
  2. W imieniu środowisk oświatowych w Gorzycach zapraszamy na Zaduszki Nauczycielskie. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 18.00 w najbliższy piątek /17 listopada/.
  1. W najbliższą sobotę /18 listopada/ w naszym domu parafialnym odbędzie finał przeglądu VII Festiwalu Piosenki Patriotyczno-Religijnej KSM-u naszej diecezji sandomierskiej. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Zapraszamy do wysłuchania laureatów. Wstęp wolny.
    Po zakończonym Przeglądzie o godz. 15.00 w kościele będzie Msza Św. pod przewodnictwem bpa Krzysztofa Nitkiewicza, w czasie której nowi członkowie KSMu złożą swoje przyrzeczenia.
  1. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00.
  1. Lektorem tygodnia został Bartosz Piwowar i Jakub Sułek, starszym ministrantem tygodnia Maurycy Świergul, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski, kandydatem tygodnia Karol Chojnacki.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: w piątek było 7 osób. W najbliższym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z bloku ul. Zakole 10/31-60.
  1. Dzisiaj ogólnopolska zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie” w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  1. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii. Za tydzień w III niedzielę listopada ofiary składane w kopertach będą przeznaczone na należności za wykonane prace w dzwonnicy.
  1. Tygodniki katolickie są na stolikach w kościele, gdzie są także karty do modlitwy za zmarłych.
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 listopada 2023 r.