IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 stycznia 2023 r.  

7.00     1/ + Stefan Gołębiowski – od sąsiadów z ul. Szkolnej i Krętej
9.00     1/ ++ Henryk Elżakowski (18 rocz. śmierci) i zmarli z rodziny
2/ /poza parafią/ ++ Marian Piątek (20 rocz. śmierci), Piotr, Jan, Józefa Piątek – od dzieci
3/ /poza parafią/ + Julian Dybus (6 rocz. śmierci) – od żony z dziećmi
10.30   1/ ZA PARAFIAN
2/ /poza parafią/ + Sylwester Stachula – od wychowawczyni, kolegów i koleżanek córki Leny z klasy VI B
12.00   1/ + Stanisław Sabat (14 rocz. śmierci) i zmarli z rodz. Sabatów – od córki Krystyny
2/ /poza parafią/ O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Grażyny i Mariusza Sułków w 30 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa
3/ /poza parafią/ + Jan Wiatrowski – od syna Roberta z rodziną
16.00   1/ + Adam Bernaś – od rodziny Rękasów, Klepaczów i Kustrów
2/ /poza parafią/ + Adam Jagielski – od rodziny Puków
18.00   1/ + Irena Socha – od Stanisławy Fietko z rodziną
2/ /poza parafią/ + Pelagia Jakubik – od Haliny i Józefa Świergulów z rodziną

PONIEDZIAŁEK – 30 stycznia 2023 r.  

7.00     1/ + Bronisław Tabor – od Heleny Grzywacz i rodziny Fietków
18.00   1/ + Janina Małys (10 rocz. śm.) – od rodziny
2/ + Barbara Borowik – od koleżanek i kolegów syna Bartłomieja
3/ /poza parafią/ + Jan Wiatrowski – od koleżanek i kolegów z krótkich serii

WTOREK – 31 stycznia 2023 r.  

7.00     1/ + Bronisław Tabor – od współpracowników córki Anny Odlewnia N-20 i N-30
2/ /poza parafią/ + Augustyn Fornal (30 dzień po śmierci) – od żony
18.00   1/ + Marian Śledź – od syna Mirosława z żoną i córką
2/ + Stefan Gołębiowski – od sąsiadów z ul. Szkolnej i Krętej
3/ /poza parafią/ + Jan Wiatrowski – od Andrzeja Krępy z rodziną
4/ /poza parafią/ + Henryk Elżakowski (18 rocz. śm.) i zmarli z rodziny

ŚRODA – 1 lutego 2023 r.  

7.00     1/ + Bronisław Tabor – od współpracowników córki Anny Odlewnia N-20 i N-30
18.00   1/ + Irena Socha (1 greg)
2/ + Stefan Gołębiowski – od rodziny Warzyckich i Jóźwików
3/ /poza parafią/ + Jan Wiatrowski – od sąsiadów z klatki
4/ /poza parafią/ + Marcin Janik – od rodziny Osuchów

CZWARTEK – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – 2 lutego 2023 r.

7.00     1/ + Lesław Baran (10 rocz. śm.) – od żony z rodziną
11.00   1/ + Bronisław Tabor – od współpracowników córki Anny Odlewnia N-20 i N-30
16.00   1/ + Artur Ciba (4 rocz. śm.) – od żony z dziećmi
2/ /poza parafią/ + Jan Wiatrowski – od sąsiadów z klatki
3/ /poza parafią/ + Augustyn Fornal – od córki Marty z synem
18.00   1/ + Bogdan Samołyk – od córki Izabeli z rodziną
2/ + Irena Socha (2 greg)
3/ /poza parafią/ + Stanisława Rojek – od córki Elżbiety
4/ /poza parafią/ + Janina Orczyk-Greszta – od córki Małgorzaty z rodziną
5/ /poza parafią/ + Sylwester Stachula – od Dariusza Stępnia z rodziną
6/ /poza parafią/ Dziękczynna za samolotową pielgrzymkę do Rzymu

PIĄTEK – 3 lutego 2023 r.  

7.00     1/ + Bronisław Tabor – od Teresy Dziadura z rodziną
18.00   1/ + Irena Socha (3 greg)
2/ + Stefan Gołębiowski – od sąsiadów z ul. Szkolnej i Krętej
3/ /poza parafią/ + Stanisława Rojek – od sąsiadów z Górki Plebańskiej
4/ /poza parafią/ + Sylwester Stachula – od mieszkańców z ul. Przybyłów

SOBOTA – 4 lutego 2023 r.  

7.00     1/ + Bronisław Tabor – od Teresy Dziadura z rodziną
18.00   1/ + Irena Socha (4 greg)
2/ + Stefan Gołębiowski – od sąsiadów z ul. Szkolnej i Krętej
3/ /poza parafią/ + Stanisława Rojek – od sąsiadów z Górki Plebańskiej
4/ /poza parafią/ + Jarosław Predela – od swatów Tomczyków z rodziną

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lutego 2023 r.  

7.00     1/ + Józef Pszeniczny (11 rocz. śm) – od żony i dzieci
2/ /poza parafią/ + Wiesław Bartoszek (4 rocz. śm.) – od rodziny
3/ /poza parafią/ + Jarosław Predela – od rodziny Rusinów
9.00     1/ + Wiesława Drzymała (5 rocz. śm.) – od męża z rodziną
2/ /poza parafią/ ++ Maria i Stefan Harowie, Ludwika (k) i Roman Złotkowie
3/ /poza parafią/ ++ Ignacy, Michalina i Józef Glanc – od żony z dziećmi
4/ /poza parafią/ + Helena i Józef Mączkowie – od rodziny
10.30   1/ ZA PARAFIAN
2/ /poza parafią/ + Alicja Jazownik – od chrześniaka Marka
3/ /poza parafią/ + Jan Wiatrowski – od sąsiadów z klatki
12.00   1/ + Barbara Borowik – od rodziny Małysów
2/ /poza parafią/ + Damian Górak – od braci Łukasza i Patryka
3/ /poza parafią/ + Jerzy Ozga – od Sabiny i rodziny Wilków
4/ /poza parafią/ Dziękczynna za zimowisko dla dzieci i młodzieży w Zakopanem
16.00   1/ + Adam Bernaś – od Krzysztofa i Magdaleny Szczęchów z rodzinami oraz Marcina i Mateusza
2/ /poza parafią/ + Augustyn Fornal – od Jerzego z rodziną
18.00   1/ + Irena Socha (5 greg)
2/ /poza parafią/ + Janina Orczyk-Greszta – od syna Pawła z rodziną i rodziny Paduchów

Przewiń do góry