- Zapraszamy na adorację eucharystyczną jutro w poniedziałek i na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę. Oba nabożeństwa są po Mszy Św. wieczornej.
- W najbliższym tygodniu przypada I piątek, sobota i niedziela maja.
Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w przyszłym tygodniu po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym.
Adoracja eucharystyczna i spowiedź w I piątek wyjątkowo od godz. 17.00.
I sobota – 2 Maja – pierwszy różaniec fatimski i nabożeństwo majowe po Mszy Św. o godz. 18.00.
W niedzielę za tydzień zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.00.
Kancelaria parafialna w I piątek będzie nieczynna.
- W tym roku liturgiczne obchody Uroczystości Najświętszej Maryi Panny odbędą się 2 maja w sobotę Msze św. o 7.00 i 18.00 (z racji na przypadającą 3 maja Niedzielę Wielkanocną).
- Uroczystości z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbędą się w niedziele 3 maja. Msza Św. za Ojczyznę o godz. 9.00. Po niej uroczystości patriotyczne przy Pomniku Grunwaldzkim. Z racji uroczystości parking do południa będzie niedostępny.
- Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.00. Zachęcamy do śpiewu litanii maryjnej przy krzyżach i figurkach.
- Na dzień 1 maja biskup sandomierski Krzysztof Nitkiewicz udzielił dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych wszystkim wiernym Diecezji Sandomierskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie Diecezji. Jednocześnie zachęcił wszystkich, którzy skorzystają z dyspensy do odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia lub innej modlitwy w intencji pokoju na świecie.
- Próba dla dzieci I komunijnych odbędzie się we wtorek i czwartek po Mszy Św. wieczornej.
- Spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem w środę po Mszy Św. wieczornej i nowennie.
- Zapraszamy na Dzień Otwartej Furty w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu w piątek 1 maja. Zapisy na wyjazd u ks. Patryka
- Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd z okazji Dnia Dziecka do Krakowa Łagiewnik i Energylandii 30 maja br. Zapisy na wyjazd u ks. Patryka.
- Dziękujemy za udział w parafialnym nocnym czuwaniu na Jasnej Górze. Było nas prawie 160 osób. Msze Św. za pielgrzymów i od pielgrzymów w intencji księży posługujących w parafii będą w najbliższą środę (29.04) o godz. 18.00.
- Lektorem minionego tygodnia został Maurycy Świergul, starszym ministrantem Miłosz Chajnowski, młodszym ministrantem tygodnia Kacper Rusiak.
- Dziękujemy za posprzątanie kościoła: było 10 osób. W najbliższym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. 11 Listopada 4/1-35.
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26 kwietnia 2026 r.
