1. Adoracja eucharystyczna z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę: oba nabożeństwa po Mszy Św. wieczornej.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  Droga krzyżowa w piątek: godz. 17.00 i 19.00.
  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00. Ofiary składane w czasie nabożeństwa będą przeznaczone na Grób Pański.
  Zapowiadamy wydarzenie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej przeżywanej w nocy, ciszy i indywidualnie na dzień 24 marca /piątek/. Zapisy będą dostępne w najbliższych dniach na stronie www.edk.org.pl
 1. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela marca.
  Chorych z Komunią św. odwiedzimy w I piątek i I sobotę /po wcześniejszym potwierdzeniu/.
  Adoracja eucharystyczna i spowiedź: I czwartek i I piątek od godz. 15.00. Kancelaria parafialna w te dni będzie nieczynna.
  Zmiana tajemnic różańcowych w niedzielę za tydzień o godz. 17.00 na Gorzkich Żalach.
 1. Poświęcenie modlitewników dla dzieci komunijnych dzisiaj na Mszy Św. o godz. 12.00.
 1. Dziękujemy za udział w parafialnym nocnym czuwaniu na Jasnej Górze. Było nas prawie 100 osób. Msza Św. za pielgrzymów będzie w piątek (3 marca) o godz. 18.00.
 1. Zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę do Wadowic (miasto, muzeum św. Jana Pawła II), Oświęcimia (obóz koncentracyjny), Kalwarii Zebrzydowskiej (Msza Św., nocleg, zwiedzanie) oraz Krakowa – Łagiewniki (odpust – Niedziela Miłosierdzia Bożego). Wyjazd 15 kwietnia (sobota) o godz. 6.00. Koszt 400 zł. – wpłata zaliczki min. 100 zł. przy zapisie. Kolejność zapisu decyduje o kolejności zajmowania miejsc w autokarze. Opiekunem pielgrzymki: ks. Piotr.
 2. Trwają zapisy na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w Portugalii: wyjazd odbędzie się autokarem, w wakacje i będzie trwał 24 dni. Szczegółowe informacje w zakrystii.

 3. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych (dzieci, młodzież, dorośli) na pierwsze spotkanie organizacyjne dotyczące przedstawienia teatralnego Księgi Jonasza. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym. Jeżeli to tylko możliwe prosimy o przeczytanie wcześniej Księgi Jonasza ze Starego Testamentu. Zapraszamy nie tylko przyszłych aktorów ale również tych, którzy mogą pomóc przy dekoracjach, muzyce itd.
 4. Lektorem tygodnia został Ksawery Świergul, starszym ministrantem tygodnia Maurycy Świergul
  i Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem tygodnia Karol Ciepliński, kandydatem tygodnia Jakub Idec.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 21 osób. W najbliższą sobotę /o godz. 8.00/ prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Szkolnej.
 1. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gestes”.
 1. Tygodniki katolickie Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela są na stolikach w kościele. Zachęcamy do lektury.
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26 lutego 2023 r.
Przewiń do góry