1. W najbliższym tygodniu obchodzimy:
14 lutego (wtorek) – Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy oraz św. Walentego – patrona zakochanych. 

  1. Adoracja eucharystyczna z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę: oba nabożeństwa po Mszy Św. wieczornej.
  1. Zapraszamy na parafialne nocne czuwanie na Jasnej Górze z 23/24 lutego /czwartek-piątek/. Wyjazd o godz. 16.00, powrót ok. godz. 8.00. Koszt 80 zł. wpłacamy przy zapisie. Zapisy w zakrystii /drugi autokar/. Kolejność zapisu decyduje o kolejności zajmowania miejsc w autokarze.
  1. Trwają zapisy na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w Portugalii: wyjazd odbędzie się autokarem, w wakacje i będzie trwał 24 dni. Szczegółowe informacje w zakrystii.

  2. Samorządowe Przedszkole w Gorzycach, Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama Osetka oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach informują, że rozpoczynają rekrutację na nowy rok szkolny 2023/2024. Szczegółowe informacje są dostępne na stronach internetowych placówek.
  1. Spotkanie dla rodziców dzieci przed I Komunią Św. za tydzień po Mszy Św. o godz. 12.00.
  1. Lektorem tygodnia został Bartosz Piwowar, starszym ministrantem tygodnia Jakub Piwowar, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 7 osób. W najbliższą sobotę /o godz. 8.00/ prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Podwale, Zagłoby, Kmicica, Szwedzka, Stawowa.
  1. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii składane na tace, przesyłane na konto czy przekazywane w kopertach w kościele z racji kolędy. Za tydzień w III niedzielę lutego ofiary w kopertach będą przeznaczone na dalsze prace w dzwonnicy.
  1. Tygodniki katolickie Gość Niedzielny, Niedziela są na stolikach w kościele. Zachęcamy do lektury.
VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lutego 2023 r.
Przewiń do góry