1. W najbliższym tygodniu wspominamy:
  17 listopada /czwartek/ – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  18 listopada /piątek/ – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
 1. Zapraszamy na adorację eucharystyczną zakończoną indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek i na nowennę do MBNP w środę, po Mszach Św. wieczornych.
 1. Różaniec za zmarłych w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.00.
 1. Podsumowanie udziału dzieci w różańcu w październiku i przekazanie nagród odbędzie się dzisiaj na Mszy Św. o godz.12.00.
 2. Wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 2 w Gorzycach zapraszamy na Zaduszki Nauczycielskie. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 18.00 w najbliższy piątek /18 listopada/.
 1. W najbliższą sobotę /19 listopada/ w naszym domu parafialnym odbędzie finał przeglądu VI Festiwalu Piosenki Patriotyczno-Religijnej KSM-u naszej diecezji sandomierskiej. Rozpoczęcie o godz. 10.30. Zapraszamy do wysłuchania laureatów. Wstęp wolny.
 1. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00.
 1. W najbliższy piątek odbędą się spotkania młodzieży z kl. 8 przygotowującej się do bierzmowania: godz. 15.30 SP1; 16.00 SP2-8a; 16.30 SP2-8b, 17.00 SP2-8c. Gdyby, ktoś nie mógł przyjść na spotkanie ze swoją klasą może dołączyć do innej klasy.
 1. Zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące wyjazdu i udziału w Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie w Portugalii w 2023 r. Spotkanie odbędzie się w środę za tydzień /23 listopada/ po Mszy Św. i nowennie czyli ok. godz. 19.15 w domu parafialnym. Wyjazd na ŚDM odbędzie się autokarem, w wakacje i będzie trwał ponad 3 tygodnie. Liczba miejsc jest ograniczona.
 2. Zapraszamy do udziału w samolotowej pielgrzymce pt. „Spotkajmy się w Rzymie” w dniach 23-26 stycznia 2023 r., którą realizujemy metodą gospodarczą: zaplanuj-rezerwuj-wyjedź. Szczegółowe informacje na kartach na stolikach, na tablicy ogłoszeń i w zakrystii.
 3. Lektorem tygodnia został Bartosz Piwowar, ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski, kandydatem tygodnia Szymon Denkowski.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 5 osób. W najbliższym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z bloku ul. Por. Sarny 1/1-30.
 1. Dzisiaj zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie” w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

 2. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii składane na tacę i przesyłane na konto. Obecnie wszystkie środki koncentrujemy na pracach w dzwonnicy. Za tydzień w III niedzielę listopada ofiary składane w kopertach będą przeznaczone na ten cel.
 3. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny Extra o Bożym Miłosierdziu są na stolikach w kościele, gdzie są także karty do modlitwy wypominkowej za zmarłych.
 4. W minionym tygodniu odeszli: śp. Adam Jagielski z ul. 3 Maja 14. Polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 listopada 2022 r.
Przewiń do góry