1. Zapraszamy w poniedziałek na adorację eucharystyczną z indywidualnym błogosławieństwem, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: nabożeństwa są po Mszy św. wieczornej.
 2. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek lipca.
  Adoracja eucharystyczna i spowiedź w I czwartek wyjątkowo od godz. 17.00.
  W I czwartek kancelaria parafialna jest nieczynna.
  Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj o godz. 17.00.
 1. Informujemy, że w lipcu i w sierpniu Msze św. wieczorne zamiast o godz. 18.00 będą sprawowane w dni powszednie o godz. 18.30 a w niedzielę o godz. 19.30. Z racji czasu urlopowego prosimy, aby korzystać ze spowiedzi św. przed Mszą św. W czasie Eucharystii może to być utrudnione.
  W czasie wakacji pamiętajmy o Mszy Św. niedzielnej oraz o odpowiednim ubiorze do kościoła.
 1. Zapraszamy na wspólne parafialne wyjazdy rowerowe w każdy wtorek wakacji. W najbliższy wtorek wyjeżdżamy o godz. 19.15 trasą spod kościoła, przez Osiedle /Sarny, 3 Maja, Zakole/ i Przybyłów, Orliska, Sokolniki, Furmany, Zabrnie, Orliska, Gorzyce /ok. 25 km./. Osoby niepełnoletnie muszą mieć dorosłych opiekunów. Koniecznym są sprawne rowery oraz posiadanie kamizelek odblaskowych.
 1. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 4-12 sierpnia. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii lub kancelarii. Przewodnikiem grupy św. Floriana będzie nasz ks. Łukasz. Informujemy, że oprócz normalnego rytmu 9-ciu dni pielgrzymki będzie możliwość pielgrzymowania jednodniowego. Informacje wkrótce.
 1. Trwają zapisy na parafialną samolotową pielgrzymkę do Lourdes, Carcasonne, Barcelony, Montserrat /Francja, Hiszpania/ w dn. 22-28 września br. /lista rezerwowa/. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń, profilu Facebook parafii, wydrukowanych kartach na stolikach lub w zakrystii.
 1. Lektorem tygodnia został Karol Dul, starszym ministrantem Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski, kandydatem tygodnia Karol Ciepliński.
  Lektorem czerwca został Karol Dul, starszym ministrantem czerwca Bartosz Nagórny, młodszym ministrantem czerwca Miłosz Chajnowski, kandydatem czerwca Karol Ciepliński.
 1. Pan organista wykonuje dzisiaj utwór Menuet G-dur Ludwiga van Beethovena
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 11 osób. W najbliższym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Słonecznej 3 +domy jednorodzinne.
  Dziękujemy za kwiaty do wystroju kościoła z naszych ogrodów i działek /5 rodzin/. Kwiaty można przynosić najlepiej w piątek wieczorem.
 1. Dziękujemy za ofiary na rzecz remontu domu parafialnego i dzwonnicy przekazywane na tacę, konto parafii lub indywidualnie. W związku z rozpoczętymi pracami w dzwonnicy wejście do budynku będzie mocno ograniczone, w tym korzystanie z WC.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny znajdują się na stolikach w środku kościoła. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego Extra o cudach eucharystycznych.
 2. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Maria Bijak z ul. Szkolnej, której pogrzeb odbył się w piątek. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 lipca 2022 r.
Przewiń do góry