1. W najbliższym tygodniu wspominamy:
  17 listopada /środa/ – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  18 listopada /czwartek/ – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  20 listopada /sobota/ – wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
 1. Zapraszamy na adorację eucharystyczną połączoną z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek po Mszy św. wieczornej oraz na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę razem z modlitwą za zmarłych przed Mszą św.
 2. Różaniec za zmarłych w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.00.
 1. Decyzją Papieża Franciszka odpust zupełny za zmarłych można uzyskać przez cały listopad.
 2. Wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 2 zapraszamy na Zaduszki Nauczycielskie połączone z modlitwą oraz wspomnieniem tych, którzy budowali oświatę na terenie Gorzyc, którzy kształtowali serca i umysły wielu pokoleń. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 w najbliższy piątek /19 listopada/.
 1. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00.
 1. W najbliższym czasie odbędą się spotkania młodzieży z kl. 8 przygotowującej się do bierzmowania o godz. 16.30 w kościele: środa 8a, czwartek 8b, piątek 8c i po następnej niedzieli środa 8d, czwartek 8SP1. Gdyby, ktoś nie mógł przyjść na spotkanie ze swoją klasą może dołączyć do innej klasy.
 1. Lektorem tygodnia został Maciej Michajłyszyn, Mateusz Piwowar, Mateusz Wójcik, starszym ministrantem tygodnia Karol Dul, Dominik Latawiec, młodszym ministrantem tygodnia Miłosz Chajnowski.
  Jednocześnie gratulujemy naszym lektorom zajęcia I miejsca w turnieju piłki halowej w rozgrywkach na szczeblu dekanalnym.   
 1. Pan organista wykonuje dzisiaj: Nocturn Es-dur Fryderyka Chopina.
 1. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii. Za tydzień w III niedzielę listopada ofiary składane w kopertach zostaną przeznaczone na remont domu parafialnego – spłata długu za wykonane prace.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: wczoraj było 8 osób. W najbliższym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła /w sobotę o godz. 8.00/ parafian z ul. Stawowa, Zielona, Kwiatowa.
 1. Za tydzień ogólnopolska zbiórka do puszek Caritas na rzecz działań pomocowych na terenach przy granicy polsko-białoruskiej.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, kalendarz z Radomyśła znajdują się na stolikach za ławkami w środku kościoła. Jest także wydrukowana wersja ogłoszeń.
 1. W minionym tygodniu odeszli od nas: śp. Marian Sikora z ul. Fantazja, śp. Robert Grębowiec z ul. 3 Maja 7, którego pogrzeb odbędzie się jutro, śp. Jacek Suroń z ul. Działkowców 4, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek oraz śp. Paweł Rutkowski z ul. 3 Maja 14, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek w Goźlicach. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 października 2021 r.
Przewiń do góry