1. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – kolędy. W ramach kolędy zapraszamy parafian z poszczególnych miejscowości i ulic na Mszę św. o godz. 18.00 oraz nabożeństwo połączone
  z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.
  Terminarz Mszy św. za parafian w najbliższym tygodniu:
  11 stycznia 2021 /poniedziałek/ – ul. Por. Sarny 1, Edukacji Narodowej 2, 4, Pl. Mieszczańskiego 2, 6, Pl. Handlowy
  12 stycznia 2021 /wtorek/ – ul. Metalowców 2, 4, 10, Żwirki i Wigury 4 i 11
  13 stycznia 2021 /środa/ – ul. 11 Listopada 2, 4, 6
  14 stycznia 2021 /czwartek/ – ul. 11 Listopada 8, 10 i domki
  15 stycznia 2021 /piątek/ – ul. Przybyłów, Sienkiewicza, Leśmiana, Tuwima, Brzechwy, Mickiewicza, Słowackiego, Reja, Dąbrowskiej, Norwida, Kochanowskiego, Konopnickiej, Chopina, Moniuszki, Krasickiego, Konopnickiej, Prusa, Plenerowa, Brzozowa.
 1. Obok konfesjonału od strony zakrystii znajduje się pojemnik z wodą święconą. Zachęcamy do indywidualnego pobierania wody i używania w domach np. przy wejściu albo wyjściu z domu.
 1. W internecie na kanałach naszej parafii zostały udostępnione materiały dotyczące Uroczystości Trzech Króli i wsparcia Misji. Dziękujemy wszystkim za udział w tym dziele, szczególnie dzieciom i zachęcamy do obejrzenia oraz udostępniania.
 2. Pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Dziękujemy za przekazane środki do dezynfekcji. Zgodnie z rozporządzeniami w naszym kościele może być jednocześnie 86 osób.
 1. Zachęcamy do przekazywania makulatury na rzecz projektu misyjnego „Studnia dla Afryki”. Pojemnik na makulaturę znajduje się na parkingu pomiędzy kościołem a domem parafialnym.
 1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, przesyłane na konto czy składane z racji „kolędy”, które przeznaczamy na uregulowanie należności związanej z remontem domu parafialnego. Za tydzień w III niedzielę stycznia ofiary w kopertach będą w całości przeznaczone także na remont. Dziękujemy kolejnym zgłaszającym się fundatorom pamiątkowych tablic: osobom indywidualnym, rodzinom, przedsiębiorstwom oraz instytucjom. Darczyńca, który wesprze remont kwotą powyżej 1; 2 lub 5 tyś. zł. zostanie uwieczniony na indywidualnej marmurowej tablicy: format A5; A4; A3. Ofiarodawcy powyżej 500 zł. zostaną zapisani na wspólnej tablicy pamiątkowej. Wszyscy ofiarodawcy, niezależnie od przekazanej ofiary zostaną wpisani do pamiątkowej Księgi Dobroczyńców. Niech Bóg błogosławi wszystkim dobrodziejom.
 1. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła: 6 osób. W najbliższą sobotę /16 stycznia/ o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. 3 Maja 12.
 1. Po Mszy św. pan organista wykonuje dzisiaj utwór Preludium kolędowe Pójdźmy wszyscy do stajenki komp. Marian Sawa.
 1. Lektorem tygodnia został Mateusz Piwowar, ministrantem tygodnia Filip Brodaczewski, kandydatem na ministrantów tygodnia Miłosz Chajnowski. Gratulujemy.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny są do nabycia w zakrystii.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10 stycznia 2021 r.
Przewiń do góry