OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 3 stycznia 2021 r.

 1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj o godz. 17.00.
 2. W środę /6 stycznia/ Uroczystość Objawienia Pańskiego /Trzech Króli/. Msze św. w porządku niedzielnym, na których dokonamy poświęcenia kredy i kadzidła. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na misje.
 1. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – kolędy. W ramach kolędy zapraszamy parafian z poszczególnych miejscowości i ulic na Mszę św. o godz. 18.00 oraz nabożeństwo połączone
  z indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym.

  Terminarz Mszy św. za parafian w najbliższym tygodniu:
  4 stycznia 2021 /poniedziałek/ – ul. Fantazji, Krótka, Jaśminowa, Działkowców 2, 4 i domki, Słoneczna 1, 3 i domki
  5 stycznia 2021 /wtorek/ – ul. 3 Maja 5 i 7
  7 stycznia 2021 /czwartek/ – ul. 3 Maja 12, 14, 16 i domki
  8 stycznia 2021 /piątek/ – ul. Zakole 2, 4, ul. Akacjowa i Wiśniowa
  9 stycznia 2021 /sobota/ – ul. Zakole 6, 8, 10.

 1. Z okazji Nowego Roku w Internecie na kanałach naszej parafii została udostępniona kolęda „Nad Betlejem w ciemną noc…’ w wykonaniu naszego zespołu muzycznego. Bardzo dziękujemy.
  W Trzech Króli zostaną udostępnione Jasełka w wykonaniu naszej młodzieży. Również bardzo dziękujemy i zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania.
 1. Pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Dziękujemy za przekazane środki do dezynfekcji. Zgodnie z rozporządzeniami w naszym kościele może być jednocześnie 86 osób.
 1. Zachęcamy do przekazywania makulatury na rzecz projektu misyjnego „Studnia dla Afryki”. Pojemnik na makulaturę znajduje się na parkingu pomiędzy kościołem a domem parafialnym.
 1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę jak i przesyłane na konto, które przeznaczamy nieustannie na remont domu parafialnego. Dziękujemy kolejnym zgłaszającym się fundatorom pamiątkowych tablic: osobom indywidualnym, rodzinom, przedsiębiorstwom oraz instytucjom. Darczyńca, który wesprze remont kwotą powyżej 1; 2 lub 5 tyś. zł. zostanie uwieczniony na indywidualnej marmurowej tablicy: format A5; A4; A3. Ofiarodawcy powyżej 500 zł. zostaną zapisani na wspólnej tablicy pamiątkowej. Wszyscy ofiarodawcy, niezależnie od przekazanej ofiary zostaną wpisani do pamiątkowej Księgi Dobroczyńców. Niech Bóg błogosławi wszystkim dobrodziejom.
 1. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła: 8 osób. W najbliższą sobotę /9 stycznia/ o godz. 8.00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. 3 Maja 7.
 1. Po Mszy św. pan organista wykonuje dzisiaj utwór Nad pięknym modrym Dunajem Johanna Straussa.

 2. Lektorem tygodnia został Ksawery Świergul, ministrantem tygodnia Bartosz Nagórny, kandydatem na ministrantów tygodnia Miłosz Chajnowski. Gratulujemy.
  Lektorem miesiąca grudnia został Ksawery Świergul, ministrantem grudnia Bartosz Nagórny, kandydatem na ministrantów grudnia Antoni Rusiak. Gratulujemy.
 1. Tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny są do nabycia w zakrystii.
 1. W minionym tygodniu odeszły od nas śp. Maria Żmuda z ul. Zakole 4 oraz śp. Helena Trościńska z Motycza Poduchownego, której pogrzeb odbędzie się jutro. Polecajmy Je Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 3 stycznia 2021 r.
Przewiń do góry