OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE 15 grudnia 2019 r.

1. Adoracja eucharystyczna zakończona indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 
2. Spowiedź adwentowa w najbliższą sobotę /21 grudnia/ w godz. 9.00-12.00 oraz 14.30-17.30. Będą księża z całego dekanatu. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni. Serdecznie zapraszamy.

3. W Adwencie w dni powszednie Msze św. – Roraty o godz. 6.00. Po Roratach zapraszamy do domu parafialnego na śniadanie adwentowe. W menu przewidujemy: mleko, mlekołaki, nutella, kakao, herbata, kawa, drożdżówki. Osoby, które chcą pomóc w przygotowaniu śniadań /na każdy dzień 3-4 osoby/ prosimy o zgłoszenie udziału i wpisanie się na dany dzień. Bardzo dziękujemy.
 
4. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dzieło Choinki Pełnej Dobroci. Zostały przygotowane prezenty dla ponad 115 dzieci. Przekazanie prezentów nastąpi w środę po Nowennie, na którą serdecznie zapraszamy.
 
5. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy rozprowadzeniu opłatków wśród parafian. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na rzecz ogrzewania oraz wykonanej izolacji kościoła. Pobłogosławiony opłatek można otrzymać w zakrystii. Przy wyjściu z kościoła można także nabywać Świece Caritas.

6. Małżonków, którzy zawarli sakrament małżeństwa w grudniu zapraszamy do świętowania jubileuszu małżeńskiego dzisiaj na Mszy św. o godz. 16.00. Udział można zgłosić w zakrystii.

7. Przypominamy, że żywnościowe paczki świąteczne ze zbiórki żywności Caritas będą wydawane w siedzibie Caritas w domu parafialnym w poniedziałek i wtorek /16-17 grudnia/  w godz. 16.00-18.00. 

8. Dziękujemy uczestnikom wczorajszej pielgrzymki do Warszawy-Żoliborz, Niepokalanowa oraz Jeruzala /Wilkowyje z Rancza/. Msza  św. za pielgrzymów będzie sprawowana  

9. Dziękujemy za ofiary na rzecz podejmowanych inwestycji. Dzisiaj racji III niedzieli grudnia ofiary składane w kopertach będą przeznaczone na rzecz kostki wokół kościoła. Bóg zapłać.

10. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół /10 osób/. Prace porządkowe w najbliższą sobotę /z racji spowiedzi po Mszy św. wieczornej/ i następny poniedziałek o godz. 8.00 prosimy, aby podjęli parafianie z ul. 11 Listopada 6/61-74 i ul. 11 Listopada 8/1-20.

11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich, które można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli.
 
12. W minionym tygodniu odeszli od nas śp. Grażyna Lebiest z ul. Odlewników, śp. Teresa Grzywacz z ul. Działkowców 4 oraz śp. Zbigniew Jędral z ul. 11 Listopada 2. Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE 15 grudnia 2019 r.
Przewiń do góry