OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 listopada 2019 r.

1. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
18 listopada /poniedziałek/ – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
20 listopada /środa/ – wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
21 listopada /czwartek/ – wsp. Ofiarowania Najświetszej Maryi Panny
22 listopada /piątek/ – wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
 
2. Różaniec za zmarłych połączony z modlitwą wypominkową w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 17.00. Karty wypominkowe są na stolikach. Zapisane prosimy składać w zakrystii.

3. Adoracja eucharystyczna zakończona indywidualnym błogosławieństwem eucharystycznym w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 
4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Małżonków, którzy zawarli sakrament małżeństwa w listopadzie zapraszamy do świętowania jubileuszu małżeńskiego dzisiaj na Mszy św. o godz. 16.00.  
 
6. Zapraszamy na modlitwę za zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty – Zaduszki Nauczycielskie: 22 listopada /piątek/ – Msza św. o godz. 18.00 i po niej program słowno-muzyczny połączony z modlitwą.

7. Zapraszamy na spotkanie grup parafialnych po Mszy św. wieczornej:
grupa biblijna – wtorek; chór – środa; grupa teatralna – środa.

8. Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania dla klas 8: 8a – poniedziałek, 8b – wtorek, 8SP1 – środa. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godz. 16.00 w domu parafialnym.

9. Zapraszamy na film pt. „NIEPLANOWANE” w kinie WRZOS MDK w Stalowej Woli w niedzielę za tydzień /24 listopada/ o godz. 14.15. Cena biletu 10 zł. Bilety w zakrystii.
 
10. Zapraszamy na spektakl teatralny wykonany przez naszą młodzież o bł. ks. Jerzym Popiełuszce z racji 35 rocz. męczeńskiej śmierci. Spektakl odbędzie się 1 grudnia /niedziela/ o godz. 17.00 w domu parafialnym. 

11. Informujemy, że na pielgrzymkę do bł. ks. Jerzego Popiełuszki – Warszawa Żoliborz, św. Maksymiliana Kolbe – Niepokalanów oraz do Jeruzala (słynne Wilkowyje z „Rancza”) na dzień 14 grudnia zapisujemy już tylko na listę rezerwową. Zapisy w zakrystii.
 
12. Zapraszamy na Europejskie Spotkanie Modlitewne Młodych TAIZE do Wrocławia w dniach 28 grudnia 1 stycznia. Wiek uczestników: 17-35 lat. Zachęcamy do udziału. Szczegółowe informacje u ks. Damiana Szypuły.
 
13. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym oraz uczestniczącym w wizytacji kanonicznej bpa Krzysztofa Nitkiewicza. Niech pasterskie błogosławieństwo pomaga nam w dalszym rozwoju naszej parafii na kolejne lata.

14. Dziękujemy za udział we wczorajszej pielgrzymce do Wieliczki i Krakowa. Msza św. za pielgrzymów będzie sprawowana 15 czerwca 2020 r. o godz. 18.00.
 
15. Gratulujemy i dziękujemy naszym ministrantom oraz lektorom za zajęcie I miejsca w dekanalnych rozgrywkach w halowej piłce nożnej. Życzymy dalszych sukcesów.
 
16. Bardzo dziękujemy za ofiary na rzecz podejmowanych inwestycji w kościele. Ofiary składane dzisiaj w kopertach (III niedziela miesiąca) będą przeznaczone w całości na dokończenie kostki wokół kościoła. Wszystkim darczyńcom niech Bóg błogosławi.
 
17. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół /17 osób/. Prace porządkowe w najbliższą sobotę i następny poniedziałek /23 i 25 listopada/ o godz. 8.00 prosimy, aby podjęli parafianie z ul. 11 Listopada 4/16-45.

18. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich, które można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli.
 
19. W minionym tygodniu odeszła od nas śp. Zofia Grzywacz z ul. Sandomierskiej, której pogrzeb odbędzie się jutro. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 listopada 2019 r.
Przewiń do góry